mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 20 lutego 2017

Ciekawe Tweety Thomas'a Astruc'a#4


Cześć, to znowu ja i tym razem wracam z nowymi, ciekawymi tweetami od Thomasa i reszty drużyny ZAGTOON. Jest trochę ciekawych tweetów, więc bez zbędnego gadania przejdźmy do rzeczy!

piątek, 3 lutego 2017

Fanarty#10 Chat Blanc & Miss Fortune


Fanarty powracają! W dzisiejszych mamy zaszczyt gościć zaakumowanych ( pewnie piszę to żle...) superbohaterów Paryża, Miss Fortune i Chat Blanc!

piątek, 20 stycznia 2017

Pogaduchy: Czy webisody dorównały oczekiwaniom?


Po dniach, miesiącach i...dobra, w sumie to głównie miesiącach :I
 Nadszedł wyczekiwany dzień premiery webisodów! 

środa, 18 stycznia 2017

Wszystkiego Najlepszego, Thomas!


Właśnie dziś, 18 stycznia urodziny obchodzi twórca jakże świetnego serialu, który każdy z nas pokochał od pierwszych odcinków! Mam nadzieję, że dzięki tym wszystkim życzeniom od fanów na Twitterze jego dzień stanie się jeszcze lepszy. Osobiście chciałabym mu podziękować za to, że pomimo wszystkich problemów z produkcją ,,Biedronki i Czarnego Kota" nie poddał się, dzięki czemu teraz możemy oglądać jego twórczość i cieszyć się z nowych odcinków oraz sezonów w niedalekiej przyszłości. Oby tak dalej, a fandom Miraculous będzie jeszcze większy.
NAJLEPSZEGO THOMAS!


sobota, 14 stycznia 2017

Biedronkowe Teorie#22 Dlaczego Adrien uczy się chińskiego?


Po bardzo długiej przerwie, niemalże miesięcznej, blog wraca do życia! A przynajmniej pragnę,by tak się stało. Na całe szczęście skończył się już czas pełen sprawdzianów i mam chwilę na krótki post, w którym poruszę temat dość...niecodzienny? Może dla niektórych to dziwne, no bo przecież po co nam wiedzieć dlaczego Adrien uczy się chińskiego? Chce to się uczy i tyle. Ale czy na pewno?

sobota, 24 grudnia 2016

Wesołych, Radosnych Świąt!


Po wszystkich trudach i wysiłkach, dobiega końca 2016 rok!

Biedronkowe Teorie#21 Złoczyńcy 3 sezonu!


Post miałam dodać już wczoraj, niestety nie miałam jak. Wiecie, przygotowywania świąteczne..