mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 27 czerwca 2016

Biedronkowe Teorie #2 Kwami Pawia


Ostatnio na instagramie Jeremy Zag, jeden z twórców Miraculous Ladybug opublikował zdjęcie kolejnego nowego kwami! Jeremy, dlaczego nam to robisz?! Nowy sezon, z tego co wyczytałam, pojawi się dość późno, a pytań na jego temat jest wiele..
Jednak co może znaczyć kwami Pawia? Może matka Adrien'a pojawi się w nowym sezonie? Jak wiemy z ostatniego odcinka pierwszego sezonu, w szafce ojca Adrien'a znajdowały się takie rzeczy jak : Mapa Tybetu, zdjęcie pani Agreste, Księga Kwami no i oczywiście miraculum Pawia.


Można spodziewać się również opcji, że  Mistrz Fu podaruje kwami kolejnej osobie. Na przykład przypuśćmy, że gdyby pojawiła się  mama Adrien'a i zrezygnowała z bycia superbohaterem, chcąc poświęcić czas synowi i wynagrodzić go za te wszystkie lata jej nieobecności. Taka opcja też jest  możliwa chociaż wydaje mi się to już trochę przekolorowane... Jedno jest pewne, kwami oficjalnie znajdzie się w nowym sezonie. Pytanie tylko, czemu kwami na obrazku..hm, płacze? przynajmniej dla mnie tak to wygląda. Może jej łzy  uzdrawiają? Co byłaby całkiem ciekawa moc.
Jeśli chodzi o cały wygląd kwami, mi osobiście przypadł go gustu, wygląda po prostu ślicznie!

wtorek, 21 czerwca 2016

Fanarty #2

<brak źródła>

W dzisiejszym poście, jak widzicie znajdzie się troszkę crossover'ów, ale wrzucę też kilka normalnych fanartów, w większości shippingów..i tak wiem, że na to tylko czekacie! Bo przecież kto nie chciałby zobaczyć swoich ulubionych bohaterów razem??

Lubicie The Legend Of Zelda? Ja w sumie nigdy nie grałam, ale wygląda dość ciekawie..
My little miraculous? Zdecydowanie tak! Twilight jako Biedronka, Apple Jack w roli czarnego kota. Chciałabym  zobaczyć na własne oczy jak razem ratują Ponyville i..zakochują się w sobie? Czemu nie.

Kolejny crossover z Undertale, Sans jako biedronka, a Papyrus wcielił się w naszego kotka.
Pomysł jest ciekawy, a wykonanie też jest ładne.
Tym razem nie crossover, ale rysunek w wykonaniu Kastketart'a. ' It's a catastrophy! '
Obrazek po tytułem 'kwami swap' . Jak myślicie, lepiej wyglądają tak jak teraz, czy może tak, jak jest w orginale?  Moim zdaniem Marinette jest o wiele lepszą biedronką niż kotkiem, ale to zależy od gustu..

Tak na koniec, Jelsa w stylu Miraculous! Nie powiem, byłoby fantastycznie zobaczyć także tą parkę w serialu. Elsa z jej niewidzialnym kotem Jack'iem..aż na samą myśl, Władca Ciem powinien się bać!Biedronkowe Teorie #1 Nowe Kwami


Ponieważ w internetach aż huczy odnośnie nowego kwami i teorii na jego temat, chciałabym również podzielić się swoją opinią :)
Jak można się domyślić miraculum jest złoty grzebyk widziany na zdjęciu ( niestety jakość nie jest świetna, ale nie mogłam znaleźć lepszego obrazka..)


Gdy czytam na wielu forach lub stronach teorie na temat tego, kto będzie jego właścicielem, często słyszę, że właścicielką będzie Chloe, co dla mnie całkowicie odpada. (Pamiętajcie, to tylko moja opinia!) Jednak uzasadnienie tego jest dość proste, pomyślcie tylko.. Mistrz Fu przed powierzeniem Czarnemu Kotowi oraz Biedronce miraculii, wystawił ich na próbę bezinteresownej pomocy. Gdyby to przytrafiło się Chloe ( w co wątpię ) przeszłaby obok tego obojętnie, lub zrobiłaby zdjęcia i wysłała znajomym nabijając się  ze starca :P oczywiście nie chcę jej oczerniać, ale moim zdaniem nie jest ona materiałem na superbohatera. 
Wprawdzie, jakbym chciała zaprzeczyć sama sobie, Chloe wygląda trochę jak pszczoła, a jej charakter też nas na to nakierowuje. Nie zmieniałoby to jednak faktu, że mogła by oblać próbę Mistrza Fu, chyba że, wydarzyło by się coś, co całkowicie zmieniłoby jej charakter (ViQu i jej teorie :v )..


Thomas Astruc nic nie chce zdradzać na Twitter'ze, ale znając jego twórczość, miraculum pszczoły dostanie najmniej oczekiwana przez nas osoba. W pierwszej chwili pomyślałam wtedy o Rose.

Jest dość cicha, a w serialu stanowi głównie tło ( nie licząc odcinka, w którym staje się 'zła' Ghe,ghe..wszystko przez Chloe..ghe, ghe ) oprócz tego, jest uczynna i miła, co można wywnioskować z większości odcinków. Mogłaby być naprawdę świetnym superbohaterem! Pytanie tylko,  czy miałaby na tyle odwagi, aby walczyć przeciwko Władcy Ciem i jego motylkom ( hyhy, motylkom :v ) 

Jak na razie możemy tylko gdybać, a kiedy sezon już nadejdzie, na pewno wszyscy będziemy zadowoleni. A jakie są wasze opinie na ten temat? :D

poniedziałek, 20 czerwca 2016

Fanarty #1


                                                                    źródło obrazka

Witajcie w nowej serii na blogu, od czegoś trzeba zacząć! ^^
mam zamiar przedstawić tutaj wam fanarty związane z Miraculous Ladybug.

Gdyby Marinette była księżniczką, a Chat rycerzem :3
Twarz Chat'a jest tutaj bezcenna, a co do Władcy Ciem, można wręcz sobie wyobrazić jego słowa : Zejdę jak oddacie mi swoje Miracula!

                                                                                źródło obrazka
Gdyby Marinette była pod wpływem akumy..

Obrazek związany bardziej ze świętami, ale who cares? Najważniejsze jest to, że oboje wyglądają słodko :D


Co to za blog?Przeglądając strony w internecie, wpadłeś tutaj i pewnie nawet nie zdążyłeś tego przeczytać, bo wyszedłeś stąd tak szybko jak się tutaj znalazłeś, mam racje? :P
Jeśli jednak jesteś fanem Miraculum (Miraculous) to tak samo jak mnie, wciągnęła cię historia bohaterów i szukasz informacji, nowości na jej temat. Cóż, w takim razie dobrze trafiłeś!

Tak dla wyjaśnienia

Miraculous Ladybug to japośnko-francusko-koreański serial animowany wyprodukowany przez wytwórnie Zagtoon, Method Animation, oraz inne ( myślę, że te dwie wystarczą ). Serial opisuje historię Marinette, tytułowej biedronki oraz Czarnego Kota ( Adrien Agreste ). Bohaterowie w życiu codziennym są przyjaciółmi ze szkoły, jednak gdy tylko pojawi się zło, oboje przemieniają się w super bohaterów i bronią Paryż przed tajemniczym wrogiem, Władcą Ciem i jego akumami.

Tak wiem, krótki post na początek :) i tak pewnie niewiele osób wytrwało, żeby przeczytać go całego. Jeśłi potrzebne będą wyjaśnienia, pisz śmiało!