mnie nie widać! yay!

wtorek, 21 czerwca 2016

Biedronkowe Teorie #1 Nowe Kwami


Ponieważ w internetach aż huczy odnośnie nowego kwami i teorii na jego temat, chciałabym również podzielić się swoją opinią :)
Jak można się domyślić miraculum jest złoty grzebyk widziany na zdjęciu ( niestety jakość nie jest świetna, ale nie mogłam znaleźć lepszego obrazka..)


Gdy czytam na wielu forach lub stronach teorie na temat tego, kto będzie jego właścicielem, często słyszę, że właścicielką będzie Chloe, co dla mnie całkowicie odpada. (Pamiętajcie, to tylko moja opinia!) Jednak uzasadnienie tego jest dość proste, pomyślcie tylko.. Mistrz Fu przed powierzeniem Czarnemu Kotowi oraz Biedronce miraculii, wystawił ich na próbę bezinteresownej pomocy. Gdyby to przytrafiło się Chloe ( w co wątpię ) przeszłaby obok tego obojętnie, lub zrobiłaby zdjęcia i wysłała znajomym nabijając się  ze starca :P oczywiście nie chcę jej oczerniać, ale moim zdaniem nie jest ona materiałem na superbohatera. 
Wprawdzie, jakbym chciała zaprzeczyć sama sobie, Chloe wygląda trochę jak pszczoła, a jej charakter też nas na to nakierowuje. Nie zmieniałoby to jednak faktu, że mogła by oblać próbę Mistrza Fu, chyba że, wydarzyło by się coś, co całkowicie zmieniłoby jej charakter (ViQu i jej teorie :v )..


Thomas Astruc nic nie chce zdradzać na Twitter'ze, ale znając jego twórczość, miraculum pszczoły dostanie najmniej oczekiwana przez nas osoba. W pierwszej chwili pomyślałam wtedy o Rose.

Jest dość cicha, a w serialu stanowi głównie tło ( nie licząc odcinka, w którym staje się 'zła' Ghe,ghe..wszystko przez Chloe..ghe, ghe ) oprócz tego, jest uczynna i miła, co można wywnioskować z większości odcinków. Mogłaby być naprawdę świetnym superbohaterem! Pytanie tylko,  czy miałaby na tyle odwagi, aby walczyć przeciwko Władcy Ciem i jego motylkom ( hyhy, motylkom :v ) 

Jak na razie możemy tylko gdybać, a kiedy sezon już nadejdzie, na pewno wszyscy będziemy zadowoleni. A jakie są wasze opinie na ten temat? :D

1 komentarz:

  1. PIERWSZY
    A i teoria logiczna, te ciche postacie zwykle są zaskakujące.

    OdpowiedzUsuń