mnie nie widać! yay!

niedziela, 11 grudnia 2016

Premiera odcinka Świątecznego!


Cieszmy się i radujmy, bo oto nadszedł czas na premierę tak długo wyczekiwanego odcinka!

Jedyne co zawiodło mnie w tym odcinku to to, że mimo obietnic nie trwał on wcale 40 minut, jedynie około 20 jak każdy inny. Może po prostu nie mieli wystarczająco czasu? Nie wiem, ale w każdym razie szkoda, bo mogłoby być naprawdę super.
Myślę, że jak będziecie oglądać to bardzo wam się spodoba. Tęskniłam za tą dwójką :D


Na razie możemy oglądać w języku francuskim, dlatego jeśli ktoś nie chce zepsuć sobie niespodzianki, niech cierpliwie czeka na napisy lub dubbing Polski bądź Angielski. Na Netflix i oficjalnym kanale ,,Miraculous Ladybug" pojawi się on 19 grudnia.  Czyli wprawdzie już za 8 dni!


 ( Czy tylko mi się wydaje, że Mikołaj dabbuje? xD ) 

Jeśli pytacie mnie o opinię odcinka, to uważam, że wyszedł naprawdę komicznie i pięknie. Piosenki są naprawdę godne posłuchania. Miejmy nadzieję, że i w Polskiej wersji będzie miło się słuchało ich wykonania. Co do wątku o mamie Adrien'a i innych, to trzeba poczekać na napisy. Sama nie rozumiem francuskiego na tyle dobrze by cokolwiek przetłumaczyć :I ..

11 komentarzy:

 1. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest! Doczekałam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więcej się tego nie dało?

   Usuń
  2. Ee tam, ja tam daję dwa razy więcej, jak się podekscytuję.

   Usuń
 2. Nawet przyjemny odcinek, chociaż muzyka nie zaskoczyła niczym dobrym. Natomiast bardzo podobał mi się rozgoryczony Adrien, który ma ochotę niszczyć własność publiczną - często robi się z niego ideał, miło, że dostał chwilę ludzkiej reakcji. Generalnie, ciekawa jestem jak wypadnie polska wersja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zabawne,w pierwszych transformacjach animatorzy postarali się odzwierciedlić nastroje bohaterów. W serialu, w czasie transformacji, to zawsze się uśmiechali ;)

  OdpowiedzUsuń