mnie nie widać! yay!

niedziela, 26 marca 2017

Biedronkowe Teorie#23 Zmiana daty sezonu!...Prawda czy Fake?


Smutna, a zarazem okropna informacja na koniec Soboty. A cały dzień wydawał się taki piękny i radosny...
Pamiętacie morze kiedy we wrześniu, zupełnie na początku dostaliśmy oficjalną datę premiery sezonu? Tak, ja też to pamiętam. Jednakże 22 Marca, data ta uległa zmianie i szczerze powiedziawszy dość sporej.Na panelu W Los Angeles dowiadujemy się wielu ciekawych rzeczy, jedne z nich są świetne...ale wiadomość o przesunięciu troszkę mnie zmartwiła. Co prawda spodziewałam się takiego obrotu spraw, ponieważ wzięli się za robienie specjalnych odcinków oraz innych produkcji. Cały filmik znajdziecie tutaj, niestety tylko po angielsku.

Więc kiedy możemy spodziewać się nowego sezonu?


Więc tak jak powiedziałam, 22 Marca fan z dostępem do informacjami oznajmił, że Sezon 2 będzie miał premierę późnym latem lub wczesną jesienią.  Czyli podobnie do daty premiery 1 sezonu Biedronki i Kota. Ponieważ, jest to ogłoszone przez fana, nie wiedziałam czy powinniśmy temu wierzyć...ale na panelu w LA również pada informacja o przesunięciu, więc możemy być tego już prawie w 100%  pewni. Niestety...

Dodatkowo, dowiedzieliśmy się również, że odcinek z bębnami i pocałunkami, który napisał Thomas jest właśnie animowany. Na zakończenie dodam  jeszcze cytat z tekstu powyżej : ,,Jeżeli lubisz Chloe, to sezon 2 powinien ci się spodobać!"

A jakie wy macie zdanie na ten temat? Jak myślicie co opóźniło premierę, czy waszym zdaniem to też przez te nowe produkcje? Co waszym zdaniem może oznaczać odcinek ,,z bębnami i całusami"?

1 komentarz: