mnie nie widać! yay!

środa, 8 marca 2017

Miraculous Chibi ShowSerial o małych gigantach, tylko tego brakowało temu, jakże świetnemu serialowi o dwójce nastoletnich bohaterów. Pytanie tylko, czy to aby na pewno dobry pomysł?Chibi Show z  Miraculous wydaje mi się ciekawym pomysłem, może być zabawnie i naprawdę słodko, bo wyobrażacie sobie takiego super słodkiego Władcę Ciem, próbującego omamić jakąś osobę?  Mogłoby to wyglądać bardzo komicznie, nawet ja bym śmiechła :v 

ZAGTOON oficjalnie ogłosiło, że Chibi Show jest już zaplanowane, a pojawi się jeszcze w tym roku!
Autorem obrazków będzie również Angie Nasca, Myślę, że będzie to także odcinkowe, zarówno jak webisody pojawiające się co jakiś czas na oficjalnym kanale Miraculous.


Zostaje jednak pytanie, czy aby na pewno to dobry pomysł? Wszystkie te nowości w postaci zabawek, webisodów i innych, a teraz dochodzi do tego również nowe Chibi Show. Nie chcę narzekać, bo w prawdzie bardzo się cieszę, że Miraculous tak szybko się rozrasta, ale moim zdaniem ZAGTOON powinno bardziej skupić się na nowym sezonie, a dopiero potem realizować inne pomysły. No, chyba że sezon jest już gotowy, a wtedy wraz z początkiem Maja będziemy mogli znów zawitać w Paryżu i z zaciekawieniem oglądać kolejne przygody Biedronki i Czarnego Kota.

6 komentarzy:

 1. Nie wiem kto najsłodszy <33333333

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli to będzie dobrze wykonane Chibi to nie mamy co się bać.
  Gorzej jak nie wyjdzie(jak odc świątecznym :/)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam tylko nadzieję, że reszta odcinków specjalnych będzie dobrze zrobiona.

   Usuń