mnie nie widać! yay!

piątek, 18 grudnia 2020

Wywiad z aktorem głosowym Czarnego Kota, Maksymilianem Bogumiłem, oraz polska premiera Miraculous: Zjednoczeni Herosi!

 

 

Pokaż Kotku, co masz w środku!

 

Tak, oto nadchodzi, nareszcie! Polska premiera Miraculous: Zjednoczeni Herosi w Nowym Jorku już jutro o godzinie 16:00 na kanale Disney Channel! Tym, którzy nie mają dostępu, mogę polecić dostęp przez serwis ipla (dostęp do serwisu dla dzieci kosztuje 10 zł miesięcznie, nie jest to aż tak tragicznie dużo według mnie).

Z okazji premiery odcinka specjalnego nasz niezastąpiony Olchuś przeprowadził na żywo wywiad z Maksymilianem Bogumiłem, aktorem głosowym Czarnego Kota! W trakcie transmisji został pokazany fragment odcinka z polskim dubbingiem i przyznam - pierwsza klasa! Dodatkowo Olchuś zdradził, że pół godziny przed premierą, na oficjalnym kanale Disney Channel na YouTube, przeprowadzi wywiad z Martą Dobecką, aktorką głosową Biedronki!

Poniżej zapis streama z wywiadem z Panem Maksem Bogumiłem (od 24:07 zaczyna się fragment odcinka z dubbingiem) No jednak nie, bo film od razu został zablokowany, jakieś 5 minut po wrzuceniu posta. Macie świątecznego futrzaczka na pocieszenie.
Aktualizacja: Sprawa będzie do ogarnięcia przez Disney, Olchuś po prostu oberwał algorytmem. Filmik powinien być dostępny w poniedziałek, do tego czas futrzaczek zostaje!

To co? Widzimy się jutro? ^^

2 komentarze:

  1. Tyle czasu i nikt nic nie napisał? To ja napiszę. Wspaniałe wrażenia, jestem naprawdę i szczerze zadowolona, oby tak dalej. A żeby było bardziej w dzisiejszym temacie to składam zarówno spóźnione życzenia świąteczne jak i noworoczne zarówno dla całej redakcji jak i dla wszystkich czytających lub nie tego bloga. Niech wam się wiedzie w życiu jak najlepiej! ^^ *serdeczny tultul dla każdego*

    OdpowiedzUsuń
  2. Spoko pościk, aczkolwiek...
    Od jakiegoś czasu trwa premiera 4 sezonu a tutaj nic o tym nie wspomniane ;D

    OdpowiedzUsuń

A ta Akuma powiedziała mi, że...