mnie nie widać! yay!

piątek, 14 października 2016

Chibi Icons..Biedronkowe Teorie#15




Witajcie! Znów zostawiłam blog bez opieki, ale nareszcie doczekałam się piątku i mam choć chwilę czasu by napisać post. A o czym to my dzisiaj..a no tak, ikonki! Zapraszam do czytania!
Kiedyś zastanawiałam się, czy twórcy kiedykolwiek będą chcieli zrobić coś takiego jak emotikony w wersji ,,Miraculous''. Wiecie, takie jak na FB i Messenger'ze ma większość popularnych filmów.
Jak widać i nasz serial doczeka się upragnionych emotikonek, które mają wyjść już niedługo w App Store i na szczęście Androida. Jeremy podał kilka szablonów, z których wiemy również, że swoje emotinkonki dostanie także Pixie Girl, Zack Storm i Ghost Force.


Cóż za słodziaki! Obrazek przedstawia tylko kilka postaci, ale w nie dalekiej przyszłości będzie ich o wiele więcej. Moim zdaniem są ładnie zrobione, a mają do nich wnieść jeszcze drobne poprawki, więc zobaczymy jak im to wyjdzie. Na razie uważam, że to genialny pomysł. Serial może dzięki temu zyskać jeszcze więcej fanów, a  my będziemy mieć radochę żeby spamić emotkami. Wcale nic nie kombinuję.. A wy, co sądzicie o takich ikonkach? Chcielibyście je mieć czy uważacie to za niepotrzebne? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz