mnie nie widać! yay!

sobota, 1 października 2016

Zag Luxury


Stało się, już wczoraj ZAGTOON otworzył oficjalny sklep z rzeczami z Miraculous!
Proszę, weźcie moje pieniądze ;m;...

Strona główna sklepu prezentuje się ładnie i ogólnie podoba mi się jej wygląd (na zdjęciu jest ona lekko ucięta ), już to może zachęcić do poszperania w głębi sklepiku.
U góry, pod wielkim napisem ,,ZAG Luxury'' mamy pięć zakładek, pierwsza z nich jest poświęcona ubraniom z Czarnym Kotem i znajdziemy tam głównie bluzy, niektóre z uszami, a niektóre bez, bierz co chcesz!

Kilka przykładowych zdjęć :

Moim zdaniem nie są one takie złe, ale nie są też szczególnie 'fajne', wydaje mi się, że mogli je zrobić troszkę lepiej. No nic..

W drugiej zakładce znajdują się ubrania z biedronką i tam znajdziemy wiele różnych wzorów i kolorów. Jak w przypadku Czarnego Kota, tam również są głównie bluzy, ale możemy zauważyć kilka 'pół koszulek'. Link macie tutaj.

Ostatnią zakładką, w której możemy znaleźć coś ciekawego jest biżuteria i jak większość może się już domyślać, chodzi tu głownie o Miraculous Biedronki i Czarnego Kota. Są to, rzecz jasna, kolczyki i pierścień, które główni bohaterowie noszą na co dzień. 
Ta zakładka jest chyba najciekawsza i znajduje się w niej najwięcej rzeczy, od bransoletek, naszyjników, pierścionków i na kolczykach kończąc.. Jakieś modele do zobaczenia? Pewnie, proszę bardzo :Tutaj są Miracula, które dostarczone są w takich ładnych...kuleczkach?  Serio, pomysł mi się podoba.
Osobiście myślę, że są wykonane świetnie i jak ktoś ma pieniądze, to czemu sobie takich nie kupić?
Niestety sklep jest drogi, ale co tu się dziwić, skoro ceny są w Euro.. na szczęście zostają tak że inne strony z podobnymi rzeczami robionymi przez fanów, niektóre mogą być tańsze, jedyne co trzeba zrobić, to poszukać.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz