mnie nie widać! yay!

niedziela, 2 października 2016

Aktualności#2Czas na mały przegląd postów, które pojawiły się w tym tygodniu. Dodatkowo parę innych informacji..


źródło (?)

A więc w tym tygodniu na blogu mogliśmy ujrzeć :

  •   ,,Biedronkowe Teorie'' , w których poruszyłam temat pszczelego kwami jak i Chloe. Jeśli ktoś jeszcze nie przeczytał, to serdecznie zapraszam tutaj.
  • Kolejny post pojawił się na temat kanału Miraculous, gdzie już umieszczane są webisody z ,,dziennika Marinette" . Bohaterka opisuje tam różne swoje przemyślenia, oraz (głównie) Adrien'a. Więcej dowiecie się w tym poście.
  •  Oczywiście i w tym tygodniu nie mogło zabraknąć fanartów! Tym razem rzuciliśmy okiem na kolejne AU pod tytułem "kwami swap". Przypominam, że możecie napisać jaki temat chcecie zobaczyć w następnych fanartach, a ja go postaram się zrobić. Link do galerii sztuki!
  • Ostatni post w tym tygodniu dotyczył sklepu ZAGTOON, gdzie można kupić rozmaite rzeczy z Miraculous ( oczywiście jeśli kogoś stać :I..) TAKE MY MONEY
źródło (?)

Na koniec tego uroczego posta, chciałabym wam wszystkim serdecznie podziękować za 6200 wyświetleń! Szczerze mówiąc, nie spodziewałabym się że będzie chociaż tysiąc..   Dziękuję za każdy komentarz, który był świetną motywacją by dalej prowadzić tego bloga. Bez was nie byłoby tu niczego, a ten serial stałby się tylko kolejnym show pamiętanym tylko na chwilę. Ten blog pokazuje jednak, że zostanie on zapamiętany na o wiele dłużej..więc to tyle, miłego wieczoru!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz