mnie nie widać! yay!

wtorek, 1 listopada 2016

Biedronkowe Teorie#17 Mama Adrien'a będzie zła??


Wtorek, godzina 17:05, zaczynamy Biedronkowe Teorie!
Jak wiecie wczoraj 31.10 obchodzono Halloween, więc i z tej okazji drużyna ZAGTOON postanowiła pojawić się na panelu w Los Angeles! Jak można łatwo zgadnąć, ukazali również kilka spoilerów, tym razem z umiarem i większość z nich jest dość przykra, biorąc pod uwagę, że znów będziemy musieli czekać na webisody..jednak są też wśród nowości zaskakujące tematy, na które znowu będzie można dłużej pogadać. Tematem Panelu było : ,,Halloween Władcy Ciem", a jedną lepszych niespodzianek na spotkaniu  było to, że jeden z cosplayer'ów mógł wygrać, a raczej wystąpić w 3 sezonie ,,Miraculous" jako złoczyńca! Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł, żeby nasz OC mógłby się spotkać z Biedronką i Czarnym Kotem w serialu. Ciekawe, kto został wybrany?
Przechodząc do spoilerów, jaką wiadomość chcecie najpierw? złą czy dobrą?Ponieważ lubię psuć ludziom dzień, daję złą :P..  Webisody z Miraculous nie pojawiły się ani w październiku ( choć były zaplanowane ) ani nie pojawią się w listopadzie. Będziemy musieli poczekać troszkę dłużej, bo aż do stycznia. Wierzymy w ciebie i trzymamy kciuki Angie, dasz radę!


Była zła, więc przechodzimy do dobrej. Odcinek specjalny związany ze świętami ukaże się już w tym roku! Więc pamiętajcie, żeby zostawić ciasteczka i mleko nie tylko dla Mikołaja .
Swoją drogą, tak się zastanawiam czy podczas walki, nie będzie gdzieś w pobliżu jemioły??..


Czas na wiadomość, na którą wszyscy czekali..Władca Ciem będzie miał szefa, a tym szefem podobno będzie nie kto inny jak posiadacz kwami pawia! Czyżby moja teoria z Duusu się potwierdziła? Wow, muszę iść kupić totolotka!  Pytanie jakie mi zostaje to to, czy Mama Adrien'a to napewno posiadacz kwami Pawia? Bo w jakim celu zostawiłaby go w domu Gabriela Agresta?

A co gorzej, nasuwa się pytanie : ,,Jeśli Gabriel jest Władcą Ciem, po co dawałby komuś miraculous pawia? A może ktoś mu go ukradł?" Co więcej, jak widzieliśmy kwami pawia będzie posiadać kobieta..więc może Nathalie?


Kolejnym interesującym nas faktem jest to, że powstaną kolejne, specjalne odcinki o starych posiadaczach Miraculii. Nadal nie wiemy jednak, kiedy wyjdą..być może wtedy co drugi sezon?I ostatni spoiler dotyczy Lindalee, małej reporterki, która zrobiła wywiad z prawie wszystkimi ludźmi ze studia Miraculous. Tym samym, ona również wystąpi w serialu. Jeśli ktoś nie widział filmików, to zapraszam tutaj.

I tak wyglądałyby nowe spoilery! Miejmy nadzieję, że te listopad zleci szybko, a już w grudniu czeka na nas odcinek specjalny. Zaraz po nim, w styczniu kilka webisodów, a już w maju..sezon drugi!

3 komentarze:

  1. Nigdy ciasteczek Mikołajowi nie zostawiałam... Ale teraz to inna sprawa C;

    OdpowiedzUsuń
  2. To byłby ciekawy plot twist. Może nawet pierwszy tak ciekawy w serialu.

    OdpowiedzUsuń
  3. Była zła, więc przechodzimy do dobrej. Odcinek specjalny związany ze świętami ukaże się już w tym roku! kiedy to przeczytałam to poczułam się jakby cała głowa miała mi wybuchnąć! Ale super!

    OdpowiedzUsuń