mnie nie widać! yay!

środa, 23 listopada 2016

Biedronkowe Teorie#19 Najgorsze Święta!


,,NAJGORSZE ŚWIĘTA!"
Po raz kolejny odcinek świąteczny, bo akurat wczoraj strona TFI podała kilka świetnych informacji, o których nie sposób nie wspomnieć! Naprawdę warto przeczytać, no nie daj się prosić..

Jak można zauważyć po tytule posta, te święta mają być naprawdę złe..ale co to może znaczyć?
Otóż, nasi bohaterowie jak zwykle zostaną wplątani w kółko niekończących się tajemnic. Oczywiście wszystko przez ich nie ujawnione tożsamości. Ah, czyż mogłoby być ciekawiej?
Jednak, żeby przybliżyć wam historię ,,Najgorszych Świąt"  pozwolę sobie skorzystać z materiału zamieszczonego na tumblr ( naprawdę kawał dobrej roboty! ) A więc, żeby nie przedłużać, zapraszam na krótki teaser..:

"Najgorsze Święta!"

Są Święta! Kiedy Marinette przygotowuje rodziną Świąteczną  imprezę, Adrien przygotowuje się do spędzenia pierwszych świąt bez swojej mamy. Myśląc, że jego ojciec nie chce celebrować w tym roku Świąt, zasmucony chłopak zmienia się w Czarnego Kota i ucieka z domu żeby wyśpiewać swój gniew na cały śnieżny Paryż.

Kiedy jego ojciec Gabriel odkrywa, że Adriena nie ma  w pokoju, szuka go w obawie, że coś mu się stało. Przeglądając informacje w telewizji, Marinette natychmiast zmienia się w Biedronkę i zdeterminowana postanawia zaangażować się w poszukiwania.

Biedronka znajduje go w końcu ze Świętym Mikołajem i myśląc, że list to akuma, która chce skrzywdzić Adriena, oślepiona przez miłość do chłopaka nie rozumie całej sytuacji wywołując tym samym u Mikołaja złe emocje, które sprawiają, że tym razem naprawdę ulega kontroli Władcy Ciem. Teraz ,,Super Złoczyńca" jest zdeterminowany żeby uczynić Wigilię najgorszymi Świętami w historii Paryża.

..Czy Biedronce uda się ocalić Wigilię?

Więc tak będzie wyglądać w skrócie Świąteczny odcinek. Co ciekawe, mają to być pierwsze Święta bez mamy Adrien'a, co wskazuje że musiała zaginąć dość niedawno..Jeśli macie ciekawe teorie na ten temat, to oczywiście piszcie w komentarzach! Moim zdaniem reszta fabuły odcinka wydaję się naprawdę niezła i szczerze ciekawi mnie jak Adrien spotka tego Mikołaja oraz, co bardzo ekscytujące, będzie brzmiała jego piosenka, w której ma być ukazane wiele złości. Zapewne po Francusku będzie ona brzmiała jak zwykle pięknie.


Data premiery specjalnego odcinka we Francji będzie 11 grudnia, ale znając życie na napisy nie będziemy pewnie długo czekać. Dlatego trzeba być dobrej myśli, szczególnie że to już za 18 dni!
Oczywiście czekam na wasze opinie dotyczące scenariusza odcinka! Czy tak wyobrażaliście sobie właśnie ten specjal? A może jednak zmienilibyście to i owo?3 komentarze: