mnie nie widać! yay!

piątek, 18 listopada 2016

Biedronkowe Teorie#18 Cała prawda o odcinku świątecznym!


Fakty, fakty i jeszcze raz fakty. Post poświęcony w całości odcinkowi świątecznemu!

Odcinek Świąteczny ( początkowo ,,Biedronka w Święta" ) jest pierwszą animacją, którą będziemy w mogli ujrzeć przed drugim sezonem serialu, dlatego wszyscy pewnie wyczekujemy niecierpliwe na ten epizod. Mimo, że omawiałam go kilka razy, został on porozrzucany w kilku postach, dlatego postanowiłam zrobić post, w którym będą zawarte wszystkie dotychczas znane informacje na jego temat, żebyście nie musieli długo szukać!

 

Oczywiście w zimowym odcinku nie zabraknie.. kurtek! Tak oto po raz pierwszy zobaczymy bohaterów w nowym ubraniu. Ciekawa jestem, czy Adrien nie zapomni również o swoim szaliku od ''ojca''..


Ponieważ zbliżamy się już do świąt, ekipa ZAGTOON postanowiła przygotować kilka kolejnych teaser'ów. Na pierwszy rzut oka zdawało mi się, że to nieprawda i już miałam pominąć ten obrazek..
Wam też się wydaje, że to jest jakby wycięte i wklejone? :I   
Mimo swojej wady jakości, obrazek faktycznie jest urywkiem odcinka świątecznego. Inaczej, kiedy oni dołączyli do armii Świętego Mikołaja? Te czapeczki '^'....


Jednak najlepszą nowością jak dla mnie jest urywek piosenki, który potwierdza informację, że świąteczny odcinek specjalny będzie musical'em. Moim zdaniem, jest to kolejne, świetne wykonanie piosenki ( a przynajmniej jej urywku ). W piosenkach z ,,Miraculous Ladybug" jest po prostu coś takiego, co sprawia że bardzo lubię ich słuchać. Myślę więc, że musical to dobry pomysł, tym bardziej nie mogę doczekać się wersji francuskiej. Niestety, mój komputer odmówił mi posłuszeństwa, co spowodowało, że nie mogłam wstawić filmiku. Dlatego też, znajdziecie go tutaj. Nie wiem, czy udało mi się dobrze usłyszeć, ale wygląda na to że Biedronka śpiewa coś w rodzaju :

,,..It's kind of damage can bring, Chat Noir's cataclysm am I right?" 

Co dosłownie znaczy : ,,..To może przynieść rodzaj szkód, Kotaklizm Czarnego Kota mam rację?"

Może to oznaczać, że Kotek nie będzie w stanie użyć swojej mocy i pomóc Biedronce.
Należy jednak pamiętać, że w tym specjalnym odcinku mamy dowiedzieć się również, coś więcej o mamie Adrien'a oraz o tym, jak działa Miraculous żółwia (Wayzz). Kto wie, może to właśnie któreś z nich przyjdzie Biedronce na pomoc? Obstawiam Mistrza Fu, wydaje mi się że tajemnica pani Agreste zostanie odkryta dopiero w drugim sezonie. A wy, co o tym sądzicie? Podoba wam się pomysł musical'u, czy może wolelibyście zwykły odcinek? 
1 komentarz: