mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Biedronkowe Teorie#7 Quantic Kids


Chciałam wstawić fanarty, ale z racji że ostatnio Biedronkowe Teorie pojawiają się niezbyt często, postanowiłam znowu je napisać.
Dziś w planach mamy Quantic Kids, czyli starą koncepcję ,,Miraculous Ladybug"
Zapraszam do czytania! 
Jak wspomniałam na początku posta, Quantic Kids to stara i nieużyta koncepcja do serialu ,,Miraculous Ladybug" . Można ją przetłumaczyć jako ,, Niezwykłe Dzieciaki".
Miała to być drużyna  superbohaterów, którzy razem z Marinette i Felix'em ( w dzisiejszej wersji Adrien ) bronili Paryża. Co ciekawe, żaden z nich ( nie licząc Biedronki i Czarnego Kota ) nie posiadał swojego kwami.
Pomysłu nie wykorzystano w teraźniejszej wersji, bo nie spodobała się ona autorom.
Sądzili, że jest zbyt dużo superbohaterów i serial stanie się szybko nudny. Dlatego pozostali tylko przy głównych postaciach, Biedronce i Czarnym Kocie.

Uważam jednak, że pomysł z Quantic Kids też był ciekawy i mógłby się sprawdzić.
Pozostaje tylko pytanie, czy Władca Ciem dałby sobie kiedykolwiek radę z odebraniem Miraculii Biedronce i Czarnemu Kotowi..

W Skład Quantic Kids miało wchodzić aż 6 ( wliczając Sparrow'a ) superbohaterów :
  1. Kid Mime, chłopak o ciemnych włosach, ubrany w białą koszulkę z niebieskimi paskami. Z tego co wiem, był również przywódcą grupy, więc może był też najsilniejszy?                                                W wersji superbohatera ma beżowo-niebieski kombinezon, maskę w kolorze ciemno-niebieskim i białymi, pionowymi paskami pod oczami. Posiadał moc władania pantomimą, dzięki temu mógł sprawić że dany przedmiot lub osoba stanie się niewidzialna.                                                        Muszę przyznać, że fajny bajer..                                                                                                      
 2. Melodie jest kolejną superbohaterką, która miała znaleźć się w ekipie Quantic Kids.
Jeśli chodzi o jej codzienny wygląd miała blond włosy upięte w warkocz, a nosiła białą i fioletową koszule.
Jej kostium przypomina mi trochę teraźniejszy kostium pszczoły, który pojawi się w 2 sezonie Miraculum. Nawet Fryzura jest identyczna.
Jak można zauważyć jej bronią był flet, jednak ona nie tworzyła wcale iluzji jak znana nam Volpina. Dzięki swojemu fletu, Melodie mogła tworzyć płomienie ognia!


3. Sparrow to jeden z najmniej znanych superbohaterów starej koncepcji, chociaż nie tyle co najmniej znanych a wręcz w ogóle nie występujących. Został on zastąpiony przez Kid Mime'a i od tamtego czasu miał nie pojawiać się w serialu.
Co do jego normalnej postaci nic nie wiadomo, ponieważ Thomas Astruc nigdy tego nie ujawnił.
Jego kostium jest moim ulubionym, wygląda naprawdę świetnie i żałuję, że usunęli go z Quantic Kids!
Co do jego broni, wygląda to dla mnie na jakiś sztylet, ale to może tylko moja wyobraźnia i za dużo Assasin'a Creed'a..4. Mercury, który wyglądem przypomina Nino we współczesnej wersji serialu, także znalazł swoje miejsce w drużynie i w dodatku jego moc była naprawdę super!
Jako zwykły dzieciak nosił zielono-białą bluzę i do tego czapkę w tym samym kolorze.
Oczywiście nie mogło zabraknąć pomarańczowych słuchawek na szyji.
W formie superbohatera, Mercury nosił biało-niebieski kombinezon, który umożliwiał mu biegać jeszcze szybciej. Podobno świeciły się wokół niego biało-niebieskie błyskawice. 
Był także najlepszym przyjacielem Kid Mime'a, a nie Felix'a ( Adrien'a )..5. Felix Agreste, mimo że nosił to samo nazwisko był kompletnym przeciwieństwem Adrien'a.
Zawsze poważny, pogrążony w samotności którą tak uwielbiał, ignorancki i mól książkowy Felix wcale nie cieszył się, że jest superbohaterem ani częścią ekipy Niezwykłych Dzieciaków.
Wręcz przeciwnie do Adrien'a, on chce się pozbyć swojej mocy i stać się..zwykłym nastolatkiem!
W formie Czarnego Kota, staje się bardziej optymistyczny i towarzyski, mimo to nadal preferuje samotność. Stara również się dostać pocałunek od Biedronki, który ma sprawić że jego pech zniknie razem z pierścieniem (Miraculum Czarnego Kota) 6. Marinette nie zmieniła się za wiele, była tak samo optymistyczna i sympatyczna jak teraz, a w formie Biedronki również jest rozważna i poważna.
Nie zachowuje się jednak dziwacznie w pobliżu Felix'a / Adrien'a  jak Marinette w teraźniejszej wersji, więc była śmielsza.  
Jej kostium także doczekał się kilku niewielkich zmian, tak jak na przykład maska, na której w starej wersji nie było kropek.
Tak jak w przypadku Felix'a, nie ma informacji o tym jaką bronią się posługują.
Możliwe, że po  prostu kopią tyłki innym bez użycia broni, bo już są zbyt OP...Myślę, że stara koncepcja Miraculous była dość ciekawa, ale wolę teraźniejszą.
Miło jednak byłoby zobaczyć nową ekipę Quantic Kids w 2 sezonie, co wydaje się bardzo możliwe.
Oczywiście ciekawią mnie wasze opinie więc,  co wy  sądzicie o Quantic Kids?
 Którą wersję wolicie?                                                      

1 komentarz:

  1. PIERWSZY
    Najpierw Avengers, potem Strażnicy Galaktyki, potem Legion Samobójców, w międzyczasie Liga Sprawiedliwych, teraz Quantic Kids.

    OdpowiedzUsuń