mnie nie widać! yay!

sobota, 20 sierpnia 2016

Chloe na Superbohatera?..Biedronkowe Teorie#10Wiem, że był już post odnośnie pszczelego Kwami, jednakże dziś porozmawiamy na temat jego posiadacza. Ciekawe i Nowe teorie już na was czekają poniżej!
Zapraszam do czytania!
Krótki wstęp, żeby nie przedłużać i zabieramy się do omawiania, którego mamy dziś całkiem sporo!

Po pierwsze, na początku skupimy się na Chloe i najbardziej oczywistej teorii jaka jest, a mianowicie :


  • Chloe dostanie Miraculous Pszczoły.


Można wnioskować, że jej charakter się zmieni w drugim sezonie Miraculous i zasłuży na ów Miraculous. Kto wie, może nawet będą mimo wszystko tworzyć zgraną drużynę?


  • Znajdzie Miraculous Pszczoły.


Mistrz Fu jest jak na razie jedynym, który może powierzyć Miracula innym, jednak nie zapominajmy że HawkMonth (Władca Ciem) znalazł Nooroo i posiada jedno z Miraculii należące do Mistrza Fu.
Nie wspominając już, że ma on zyskać sprzymierzeńca. Może i on znajdzie jedno z Miraculii?
Jedno jest pewne, kwami pszczoły, jak potwierdził Twórca będzie służyć do 'dobrych celów' co sprawia, że jeśli Chloe znalazłaby ów Miraculous  musiałaby dołączyć do aktualnej drużyny Bohaterów.

A propos, ostatnio strasznie nam dokuczają tożsamością nowej pszczelej bohaterki.
Zdjęć pojawiło się całkiem sporo i każde z nich było warte uwagi, mimo że nigdy nie pokazali twarzy osoby, która chowa się za maską..

Hm, nie pokazali..do tej poryCzyż nie wygląda świetnie?
I ten uśmiech na jej twarzy..to dla mnie za piękne by uwierzyć, że to Chloe ma zostać posiadaczką Kwami. Tutaj znajdziecie krótką animację, która pokazuje nam również jaką bronią będzie się posługiwać przyszła Królowa Pszczółek.
Przez dłuższą chwilą ślęczę i przyglądam się animacji, a szczerze nie bardzo wiem jak określić tą broń.
Osobiście przypomina mi to kulistą rzecz oblepioną pewnie miodem, i małe..igiełki? Coś na podobiznę głowicy od maczugi, Oh wait. No cóż, cokolwiek by to nie było, potrafi nieźle uderzyć.

Wracając do podobizny nowej Bohaterki, chciałabym porównać różne zdjęcia Chloe i Pszczelej Królowej, o właśnie tak (Tutaj też lepiej widać jej broń, w prawym dolnym rogu obrazka) :Powinni mi dać order mistrza paint'a..

Tak więc, nie daje mi to spokoju..Włosy z animacji wyglądają identycznie jak Chloe, jednakże włosy z plakatu ZAGTOON ( lewy dolny róg ) są rozpuszczone i kręcone. Być może twórcy po prostu nie wiedzieli na co się zdecydować?  W sumie tak mogło być. Albo po prostu jej włosy będą różnie wyglądać w zależności jak się uczesze.. Swoją drogą, nigdy jeszcze nie widzieliśmy Chloe w rozpuszczonych włosach.

Najbardziej jednak mnie martwi, że gdy Chloe stałaby się superbohaterką, nie powodowałaby już negatywnych emocji wśród rówieśników, więc HawkMonth musiałby kogoś równie irytującego pomocnego.
Nie zrozumcie mnie źle, to chyba świetnie że ludzie zmieniają się na lepsze..ale muszę przyznać, że będę tęsknić za jej denerwującym charakterem.

Podsumowując wszystko, zastanówmy się na odpowiedzią na zadane pytanie :
"Czy Chloe zostanie Królową Pszczół? "
Osobiście stojąc przed takim pytaniem mam naprawdę dużo "za" i "przeciw".
Dużo wskazuje, że to ona będzie posiadała owe Kwami, ze względu choćby na ubranie które codziennie nosi, albo lustro w jej łazience z obramowaniem w plastry miodu. Animacja jest tylko kolejnym potwierdzeniem jej udziału w grupie Bohaterów w następnym sezonie "Miraculous".
Jedyne co może odrzucać, to jej zachowanie, które o dziwo też pasuje do pszczoły ( "Jestem spokojna, ale mogę użądlić!!" )

W takiej sprawie niezbyt umiem się zdecydować, ale jak sami dobrze wiecie 2 sezon będzie prawdopodobnie niedługo, a wtedy dowiemy się całej prawdy.
A jak na razie, idąc w ślady twórców...
NO SPOILERS! 1 komentarz:

  1. PIERWSZY
    Chloe kojarzy mi się z tą denerwującą blondynką w Power Rangers: Dino Grzmot

    OdpowiedzUsuń