mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Pszczoła, Paw i Sezon 2..Biedronkowe Teorie#8


Witajcie, znowu przychodzę do was z moimi pokręconymi Teoriami!
Niestety, nie będą one dotyczyły "Pajęczej Pani" ani kwami, którego jeszcze nie ukazano..
Mam jednak nadzieję, że dzisiejszy, nowy temat również was ucieszy. Zapraszam do czytania!
Skoro nie przychodzę do was z czymś bardziej interesującym niż zwykły post Jeremy'ego to pewnie zapowiada się nudno, skoro moich Biedronkowych Teorii na temat ukazania się sezonu 2 było już mnóstwo ( a sezonu jak miał być, nie było )

Nie macie się jednak o co martwić, postaram się urozmaicić post najbardziej jak umiem, a dziś zapowiada się dość ciekawie.
Tak, jak mogliście zobaczyć tam u góry, jest kolejny plakat z bohaterami wszystkich seriali, które obecnie będzie realizować drużyna ZAGTOON. Nie trzeba oczywiście wyjaśniać, że nas najbardziej interesuje Biedronka.
Jednakże, ponieważ uwielbiam niszczyć ludziom ich piękne teorie..Pani w niebieskim stroju, tuż obok Pixie Girl, widzicie ją prawda? Ma strasznie długie włosy, całkiem jak roszpunka..No, w każdym razie nie trudno jej nie zauważyć.
Tak czy inaczej, nie pochodzi ona z Miraculous i jestem pewna, że nie jest to mama Adrien'a.

Większość z Was mogłaby zaprotestować..

"Przecież ona ma tak samo maskę i strój podobny do koloru kwami Pawia, w dodatku zielone oczy zupełnie jak Pani Agreste.
Układ włosów wygląda też całkiem podobnie.
Jakby się tak przyjrzeć bliżej, wyglądają jak spięte w warkocz..
Rysy twarzy...no kurczę, na upartego da się porównać!
Przecież widać to gołym okiem, nie możesz zaprzeczyć ViQu"

Fakt, nie da się nie zgodzić, że to wszystko składa się w jedną wielką całość..Jednakże mój kontrargument znajduje się poniżej.


"Tales of Feryon", to taką nazwę nosi film ( który ukaże się w 2018 roku  ) z którego pochodzi postać przedstawiona obok Pixie Girl. Będzie to po prostu kolejna superbohaterka  zaprojektowana przez Nathanael'a Bronn'a ( on również tworzył wygląd postaci w Miraculous. A przynajmniej pomagał w ich tworzeniu ).
Dlatego ja utrzymuję, że nie jest to Mama Adrien'a. Poza tym, nie oszukujmy się..wszyscy wiemy, że gdyby ją nam pokazano zdradziłaby się największa tajemnica Autorów serialu. To tak jak odkrycie kto jest Władcą Ciem..myślę, że mogę tak to porównać.

Zajmijmy się teraz lewym dolnym rogiem plakatu. Po raz kolejny ukazano nam kawałek stroju Pszczelego stroju superbohatera!
Jednak gdyby się zastanowić widzieliśmy całość (jeśli to faktycznie była ona).
Nie widzę jednak sensu ponownego przedstawiania teorii na jej temat, skoro był osobny post na ten temat.
Reszta plakatu to Pixie Girl, Zak Strom i oczywiście Ghost Storm.
Osobiście każdy tytuł jak i trailer zapowiada się świetnie, więc mam nadzieję że i te seriale okażą się tak samo dobre jak Miraculous.
Ode mnie na dziś to tyle, jak zwykle muszę przeprosić za późny post, jednak tak jakoś wyszło..

1 komentarz: