mnie nie widać! yay!

poniedziałek, 1 sierpnia 2016

Biedronkowe Teorie#5 Nowy Bohater?


Cześć wszystkim!
Po krótkiej przerwie nareszcie wróciłam do domu i mam czas na pisanie postów!
Trochę materiału się nazbierało kiedy mnie nie było, dlatego mam nadzieję że wybaczycie mi tak późny post! Przejdźmy jednak do rzeczy..Zapraszam do czytania!


Na pierwszy ogień leci takie sobie zdjęcie, z Comic-con, do którego link macie tutaj
Przyjrzyjmy się na samym początku górze, jak widać są pokazane 3 odcinki specjalne Miraculous, (trwające około 40 minut) :
  • Biedronka na święta,
  • Biedronka na Halloween,
  • The Chinese Legend.

Żaden z nich nie będzie niestety wchodził w skład nowego sezonu, jak potwierdził Jeremy Zag.
Co do ,,Biedronka na święta" wiemy, że pojawi się w niej Święty Mikołaj i możliwe, jak potwierdził Thomas Astruc, że zostanie zaakumowany. Widać go w lewym dolnym rogu drugiego zdjęcia,
Nie wiele powiedziano co do ,,Biedronka na Halloween" , a o ,,The Chinese Legend"  wiemy natomiast, że Biedronka i Czarny Kot będą rozdzieleni. Marinette pojawi się w Shanghai'u ,
a Adrien zawita w Ameryce gdzie spotka..nowego super bohatera! Może to będzie posiadaczka kwami Pawia, czyli jego Matka? Sounds interesting!


Zobaczmy teraz na lewo od Świętego Mikołaja..Tak, nie mylicie się, to strój posiadaczki kwami pszczoły! Zdaje mi się, że gdzieś to już widziałam.. A no tak! Zdjęcie pochodzi z 30 urodzin ZAGTOON, tuż pod biedronką widać ową właścicielkę kwami w stroju pszczoły. Wyglądem przypomina Chloe i szczerze bardzo mi się podoba jej strój. A wy co o nim myślicie?                                              A wracając do poprzedniego zdjęcia, zerkając na prawo od zdjęcia pszczoły, widać kawałek stroju mistrzyni iluzji, Volpiny. Ciekawe czy w jej rolę znowu wcieli się Lila..a może to będzie prawdziwa Volpina? Może to właśnie ją Adrien spotka w Ameryce?                          
Przenieśmy się teraz na prawy górny róg, widzicie to czerwone włosy? Brzmią trochę znajomo, jakby na to nie patrzeć..
Chyba domyślacie się o kogo mi chodzi prawda? A, zapewne! Kojarzą mi się one z Natanielem, co potwierdzało by słowa Thomasa Astruc'a z Comic-Con'a :
,, Adrien może mieć konkurecję "
Śmieszyłoby mnie, gdyby jego konkurencją był on sam, tylko jako Czarny Kot. Jako fanka Marichat, cieszyłoby mnie to :D  Jeśli okazałoby się, że to faktycznie Nataniel..hm, jakie kwami należałoby do niego? Może to on byłby Volpiną? xD Szczerze nie widzi mi się to.

Na lewo od czerwonych włosów, widać..różowe 'coś'..
Nie mam pomysłu aby to opisać, ale wydaje mi się że potwierdza to teorię o nowych mocach superbohaterów ( Biedronki i Czarnego Kota ). Jak już kiedyś pisałam mieli oni dostać nowe, super moce, które jeszcze bardziej pomogą im w walce z przeciwnikiem.  Może to być coś w rodzaju starej wersji broni Biedronki, takiej jak na obrazku obok. Służyło to jej nie tylko jako yo-yo, ale pełniło także funkcję tarczy ochronnej.

Co do ostatnich zdjęć na dole, widać tam stroje kolejnych osób.
Jeden z nich na pewno będzie współpracował z Władcą Ciem, jak rzekło się na Comic-Con'ie.

W tym poście to na tyle, miałam go wstawić o wiele wcześniej, niestety nie dałam rady..Obiecuję, że posty powinni ukazywać się częściej ( ponieważ mam taki kaprys, a materiału i pomysłów nie powinno zabraknąć! :v ) Chciałabym również przyjąć jakiegoś redaktora, jeśli są jacyś chętni!


1 komentarz: